Palaikymas

GEZE palaikymas

GEZE tikslas – jūsų ilgalaikis pasitenkinimas, todėl norime, kad mūsų produktai patikimai ir be problemų atitiktų jūsų poreikius. Štai, kodėl viso projekto metu taip daug dėmesio skiriame visapusiams patarimams ir palaikymui. Toliau rasite įvairių būdų, kuriais galime jums padėti, sąrašą.

PAGALBA PLANUOJANT

Padėsime jums planuojant projektus

Kad ir kaip atrodytų jūsų projektas, galite būti tikri, jog GEZE – kaip kompetentingas sprendimų teikėjas ir patikimas partneris – palaikys jus. GEZE padės, pateikdama durų sąrašams pagal normas ir reikalavimus reikalingus produktus.

Plačiau apie informacinį statinio modeliavimą (BIM)

Techninė pagalba

Mūsų ekspertai – tai pagrindinė mūsų stiprybė

Kalbant apie statybos projektus, GEZE techniniai ekspertai turi ilgametę patirtį ir žinias. Nepriklausomai nuo to, ar reikia pagalbos techninio produkto klausimu, ar patarimo dėl projekto – esame pasiruošę jums padėti. Nuolat atnaujinama profesionali įžvalga apie reglamentus ir gaires leidžia mums, kaip ir jums, tenkinti individualius poreikius.

SUSISIEKITE SU MUMIS DĖL TECHNINĖS PAGALBOS

APTARNAVIMAS IR MONTAVIMAS

Reikalingas technikas?

GEZE aptarnavimo automobiliai Vokietijoje

© GEZE GmbH

GEZE yra visada pasiruošusi padėti jums techninėmis žiniomis ir montavimo patarimais. Jei jūsų projektui reikalingas technikas, GEZE gali suteikti kontaktinę informaciją apie jūsų regione esančius profesionalius partnerius.

SUSISIEKITE SU MUMIS DĖL IŠSAMESNĖS INFORMACIJOS

Atsarginės dalys

Į sprendimus orientuota paslauga – greita, kompetentinga ir pritaikyta individualiems poreikiams

Teikdami pritaikytas paslaugas padedame kurti tinklus, valdyti ir prižiūrėti jūsų sistemas. Patarsime, ar geriau pakeisti, ar modernizuoti, taip pat padėsime įsigyti atsarginių dalių.

GEZE įrankių dėžė

Naudingi įrankiai jūsų projektams

Nuo pat planavimo pradžios – tiesiai darbo vietoje bei diegiant mūsų sprendimus, palaikysime jus ne tik asmeninėmis konsultacijomis, bet ir GEZE įrankiais. Su GEZE įrankiais projektai bus efektyvesni, o jūs galėsite ramiai laukti, kol bus įgyvendintas visas projektas. Prie kasdienio jūsų darbo prisidėsime svarbia informacija, konfigūravimo įrankiais ir specialiais produktais. Pavyzdžiui, duris ir langus galima planuoti internetu.

Atsisiuntimai

Informacija apie mūsų įmonę, produktus ir paslaugas

Mūsų atsisiuntimų srityje jūs rasite daug medžiagos. Daugiau informacijos apie produktą rasite GEZE klientų portale. Jei reikia papildomos informacijos, nedvejodami susisiekite su mumis asmeniškai.

Eiti į GEZE atsisiuntimų sritį (lietuvių k.)

Išsamu ir patogu naudotis

© Karin Fiedler / GEZE GmbH

Siekdami dar geriau ir visapusiškiau jus aptarnauti, jūsų patogumui atveriame jums naujas naudojimo galimybes ir siūlome įvairias paslaugas, programas ir portalus.

„GEZE“ KLIENTŲ PORTALAS

„GEZE“ MEDIATEKA

Prašyti prieigos
Kontaktai

Kuo galime jums padėti?

Turite klausimų arba pasiūlymų? Yra daug būdų su mumis susisiekti.

Kontaktai

GEZE Lithuania +46-8-732-34-00