Bendrovė

Esame GEZE – jūsų durų, langų ir saugos technologijų partneris

Svarbiausia mums – klientų pasitikėjimas mūsų gaminiais, sisteminiais durų bei langų sprendimais ir paslaugomis. Esame pagrindinė skaitmeninio pastatų technologijų tinklo varomoji jėga, kuri turi vieną tikslą: patogių pastatų kūrimą. Mūsų išmanieji produktai savo meistriškumu, patogumu ir dizainu stebina mūsų klientus visame pasaulyje.

Apie mus

Visame pasaulyje sėkmingas šeimos verslas

Esame pasaulinę sėkmę turintis bei finansiškai stabilus šeimyninis verslas nuo 1863 m., kuris bėgant metams pasitvirtino visame pasaulyje. Sujungiame visus, kurie dalyvauja visuose pastato gyvavimo ciklo etapuose, ir savo pramonės bei specialių žinių dėka pasiekiame puikių rezultatų. Iš kitų išsiskiriame tuo, kad į klientų projektus įsitraukiame jau ankstyvoje planavimo stadijoje ir ilgai liekame drauge. Išmaniesiems pastatams siūlome novatoriškas durų, langų ir saugos technologijas. Išlikdami nuoseklūs, visada esame smalsūs, dinamiški ir atviri naujausioms tendencijoms, pokyčiams ir rinkoms.

Pažvelkite į mūsų vaizdų brošiūrą

159

metai rinkoje

>456

mln. EUR apyvarta per 2020–2021 m.

1 226

patentai visame pasaulyje 2018–2019 finansiniais metais

Mūsų filialai

Visame pasaulyje esame įdarbinę per 3 000 žmonių. Mūsų gamybos vietos yra būstinėje Leonberge, taip pat Tiandzine (Kinija), Zrenjanine (Serbija) ir Turkijoje. Visame pasaulyje turime 37 dukterines įmones: Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Didžiojoje Britanijoje, Skandinavijoje, Beneliukse, Ispanijoje, Portugalijoje, Lenkijoje, Kinijoje, Korėjoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Pietų Afrikoje, Vengrijoje, Indijoje, Rumunijoje, Ukrainoje, Singapūre, Rusijoje, Brazilijoje, Turkijoje. Mūsų vietiniai biurai užtikrina, kad visada būtume šalia savo klientų ir galėtume jiems pasiūlyti nepriekaištingą aptarnavimą vietoje.

Eiti į GEZE biurus visame pasaulyje

Mūsų istorija

Įvykių kupina istorija nuo 1863 m.

Įvykių kupina istorija nuo 1863 m. © GEZE GmbH

Nuo dviejų amatų įmonių iki pasaulinės technologijų įmonės

Mūsų istorija nuo pat pradžių kėlė jaudulį. Vyresnysis tekintojas Georgas Friedrichas Vösteris, mechanikas Maxas Wessingeris ir verslininkas Friedrichas Carlas Baueris iš pradžių skirtingose vietose įkūrė savo įmones, kol suvienijo pajėgas ir padėjo pamatinį GEZE akmenį. Novatoriškas sprendimas ir ilgos sėkmės istorijos pradžia: nes šiandien, praėjus daugiau nei 150 metų, esame pasauliniu mastu aktyvus šeimos verslas, kurio inovatyvūs sprendimai daro pastatus patogesnius.

Daugiau apie mūsų įvykių kupiną istoriją (anglų k.)

Kad taptume sprendimų teikėjais, per savo daugiau nei 150 metų trukusią istoriją nepaliaudami tobulėjome. Mūsų tikslas – padaryti pastatus išmanesnius ir patogesnius. Tai darome sujungdami žinias, kompetenciją ir ilgametę patirtį pačiose įvairiausiose statybos srityse. Ir visada su pažadu: iš profesionalų – profesionalams.

Brigitte Vöster-Alber, GEZE generalinė direktorė
Kur mes pasisakome „už“

GEZE principai

Didžiuojamės savo įmonės ir jos darbuotojų istorija bei pasiekimais. Mūsų sėkmė ir augimas grindžiami principais, kuriais pasitikime, tačiau tuo pačiu nuolat jais abejojame, todėl ir toliau tobulėjame.

Palaikome ir sujungiame visus pastato gyvavimo cikle dalyvaujančius asmenis, turėdami vieną tikslą: sukurti patogias gyvenamąsias ir darbo erdves.

Siekdami novatoriškų ir efektyvių sprendimų, savo produktus visada aptariame su klientais.

Atsižvelgdami į savo produktų paklausą, vis labiau tampame pasauline ir tarptautine įmone, kurią klientai gali pasiekti vietoje.

Kaip šeimos verslas, kurio istorija siekia beveik 160 metų, ypatingą reikšmę teikiame ilgalaikiams santykiams. Todėl, tokie aspektai kaip vidiniai mokymai ir kvalifikacijos kėlimas mums yra labai svarbūs.

Esame besimokantis organizmas ir pirmiausia išnaudojame savo pačių vystymosi potencialą. Kai tik įmanoma, įmonės viduje siekiame užimti specialistų ir vadovaujančių asmenų pareigas.

Todėl, kaip šeimos įmonė, išliekame nepriklausomi ir pakankamai lankstūs, kad galėtume nustatyti ir patenkinti kintančius klientų poreikius.

Siekdami užtikrinti kaip galima spartesnį naujausių produktų ir paslaugų tiekimą savo tarptautiniams klientams, gamybą vykdome įvairiose vietose, įskaitant Kiniją, Serbiją, Ispaniją bei Vokietiją.

Tačiau visada ir visame pasaulyje laikomės tų pačių aukštų kokybės standartų. Kartu turime aiškų įsipareigojimą Vokietijai, kuri ir ateityje išliks svarbiausia mūsų gamybos vieta.

Savo klientams siūlome ekspertų patarimus visose pramonės šakose ir manome, kad objektyvių, klientams lygiaverčių sprendimų teikimas yra labai svarbus.

Nesvarbu, ar dirbate sveikatos priežiūros, ar švietimo sektoriuje – mūsų ekspertai supranta konkrečius poreikius ir gali duoti klientams patarimų bei suteikti praktinės pagalbos.

Tai užtikrina, kad savo klientams galime duoti optimalius patarimus ir efektyviai bei tikslingai įgyvendinti projektus. Mūsų gerai išvystytas vidinis tinklas ir įvairiose pasaulio vietose esančios buveinės užtikrina, kad tą pačią paslaugą galėtume teikti visame pasaulyje.

Savo klientus lydime per visą produkto gyvavimo ciklą. Nuo pat pirmos pasitarimo planavimo klausimais duodame savo klientams išsamių patarimų ir atidžiai klausomės, ką jie turi pasakyti. Teikiame objektyvias rekomendacijas, o durų, langų ir saugos technologijas tiekiame iš vienų rankų. Savo sprendimus galime pritaikyti pagal nurodytus poreikius ir pageidavimus.

Perimame gaminių surinkimą – jei reikia, galime perimti ir specialistų planavimą. Tam, kad sprendimams būtų priima be jokių kliūčių. Be to, teikiame visapuses garantines paslaugas, organizuojame mokymus ir suteikiame greitąją pagalbą.

Taip pat galime už jus atlikti reguliarią techninę priežiūrą arba įstatymų numatytus kasmetinius patikrinimus. Taipogi džiaugiamės galėdami padėti ir kitų gamintojų produktų klausimais.

Kas mus išskiria

GEZE kokybė

Siekiame nuolat optimizuoti savo gaminių kokybę ir taip natūraliai atitikti DIN ISO 9001 kokybės valdymo reikalavimus.

Kas mums svarbu

Orientuojamės į tvarumą

Tvarumas yra pagrindinė ateities sritis ir vienas pagrindinių mūsų įmonės principų. Tvarumas apibūdina mūsų kasdienę veiklą visose srityse – tiek gamybos procesų, tiek produktų atžvilgiu. Šį supratimą atspindi ir mūsų ilgametė narystė Vokietijos tvarios statybos draugijoje (DGNB).