Pasaulio lyderis

GEZE: durų ir langų produktai, sisteminiai sprendimai ir paslaugos

GEZE – tai inovacijas, aukščiausią kokybę ir visapuses pastatų inžinerijos paslaugas teikianti įmonė: nuo pirminės idėjos, planavimo ir serijinių produktų įdiegimo iki individualių sisteminių sprendimų ir individualios priežiūros bei aptarnavimo. Siūlome platų durų, langų ir apsaugos technologijų asortimentą ir esame pastatų automatizavimo skaitmeninio tinklo pagrindinė varomoji jėga.

Automatinių durų sprendimai prieinamumui ar priešgaisrinei apsaugai, langų pavaros natūraliai ventiliacijai arba dūmų ir šilumos šalinimui gaisro atveju, pastatų automatizavimo skaitmeninis durų ir langų tinklas – tai tik keli mūsų paslaugų portfelio pavyzdžiai. Mūsų tikslas – projektuoti kuo aukštesnio komforto lygio gyvenamuosius pastatus, teikiančius naudotojams dar daugiau saugumo.

Skaityti daugiau
GEZE Lietuvoje

Visas prekių asortimentas rinkai

GEZE darbuotojų fotografavimas 2018 m.: gamybos kokybės užtikrinimas

GEZE darbuotojų fotografavimas vidiniam ir išoriniam bendravimui, kad būtų matomas įmonės veidas. © Karin Fiedler / GEZE GmbH

GEZE turi visą durų pritraukimo mechanizmų, varstomųjų durų automatikos, stumdomų durų automatikos ir langų pavarų asortimentą. Produktai tinka tiek Lietuvos rinkai, tiek eksporto rinkoms Skandinavijoje ir Suomijoje.

Natūralus vėdinimas mokyklose (PDF | 303 KB)

Sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas

Paskutinės naujienos iš Lietuvos

Šeimos verslas

Pasaulinė sėkmė

„GEZE GmbH“ būstinė

Esame pasaulinę sėkmę turintis bei finansiškai stabilus šeimos verslas nuo 1863 m. Mūsų meistriškumas, patogumas ir dizainas nuolat žavėjo mūsų klientus visame pasaulyje. Išlaikydami nuoseklumą, visada esame smalsūs, dinamiški ir atviri naujausioms tendencijoms bei rinkoms. Siekdami kurti gyventi tinkamus pastatus, skatiname pastatų technologijų skaitmeninį tinklą.

Plačiau apie bendrovę

160 metų GEZE istorijos (anglų k.)

213

Vietovės

22

Šalys

160

metai GEZE istorijos

Visame pasaulyje esame įdarbinę per 3 000 žmonių ir šis skaičius auga. Mūsų tarptautinė būstinė yra Leonberge. Visame pasaulyje turime 37 dukterines įmones, tačiau: siekdami įgyvendinti savo aptarnavimo principą, visada esame šalia savo klientų ir galime jiems pasiūlyti puikų aptarnavimą vietoje.

Eiti į mūsų vietoves