GEZE Scandinavia sveikina Thomas Hindhede nauju generaliniu direktoriumi

Šiaurės šalyse ir Baltijos šalyse GEZE Scandinavia darbuotojai kasdien aktyviai reklamuoja ir parduoda statybų pramonei durų automatiką, durų pritraukėjus ir langų technologijas.

Tvirtos pozicijos būsimai veiklai rinkose

Praėjusiais metais Vokietijos privačios įmonės dukterinė įmonė šventė 25 metų jubiliejų vietinėje rinkoje, o GEZE GmbH galėjo švęsti 160 metų kaip inovatyvių produktų „Made in Germany“ tiekėja. Per pastaruosius 25 metus GEZE Scandinavia išsiplėtė į 8 šiandienines šalis, taip pat išplėtojo kiekvieną vietinę rinką, kurioje statybų pramonėje yra daug GEZE produktų .

231128_Thomas_Hindhede_4214.jpg

Thomas Hindhede, Generaliniu Direktoriumi GEZE Scandinavia

Sėkmingas ir į ateitį orientuotas GEZE pozicionavimas yra didelis prioritetas kasdieniame darbe. Be aiškiai apibrėžtos ateities orientacijos, apimančios naujus novatoriškus produktus, aukštą kokybę ir pasaulinės rinkos dalį, tarptautinė įmonė dažnai plečiasi ir pertvarkoma siekdama optimizuoti rinkos padėtį pasaulyje ir vietinėse rinkose.

Nuo 2024 m. liepos 1 d.  naujasis GEZE Scandinavia generalinis direktorius yra Thomas Hindhede. Thomas perima pagrindinę atsakomybę už 8 Šiaurės šalių regiono šalis ir toliau vadovauja būsimai augimo strategijai visose rinkose. Su atsidavusiais darbuotojais, įskaitant esamą valdymo komandą, kuri vykdo vietos pardavimų įsipareigojimus, ir yra pagrindas.

Šiaurės šalių regione GEZE užima gerą poziciją rinkoje“, – sako Thomas Hindhede ir tęsia: „Tačiau didesnėse regiono dalyse mūsų dar laukia daug galimybių ir nuotykių. Rengiama daug naujų pastatų projektų, todėl aš labai laukiu ateities strategijos įgyvendinimo kartu su visais naujais kolegomis. Esu tikras, kad mūsų laukia įdomus laikas.

Thomas Hindhede, Generaliniu Direktoriumi GEZE Scandinavia

Patirtis ir noras vadovauti geram vadovui

Thomas turi vadovavimo ir verslo plėtros patirties iš kelių Šiaurės šalių ir tarptautinių įmonių. Pastarųjų 12 metų darbo patirtis “Otis Elevator” įmonėje suteikė išsamių žinių apie statybų pramonę. Verslo laipsnį Kopenhagos verslo mokykloje papildo strateginė mąstysena, kuri dabar bus naudinga GEZE Scandinavia.