Naujasis GC 342+: Efektyvus apsaugos sprendimas Jūsų automatinėms varstomosioms durims

Didesnė aptikimo sritis, didesnė sauga: Naujasis apsaugos jutiklis GC 342+ nustato naujus saugos standartus. Keturiomis šviesos užuolaidomis jis, kaip nustatyta standartuose, apsaugo ir automatinių varstomųjų durų judėjimo sritį, ir gretimąjį užveriamąjį kraštą. Suprantama, jog su GEZE automatinių varstomųjų sąvarų durų sistemomis jam yra išduotas TÜV tipo sertifikatas.

Saugu ir patogu naudoti

Durų apsaugojimas naujuoju GEZE GC 342+

Naujasis, inovatyvus GEZE lazerinis skeneris: GC 342+ © GEZE GmbH

Kiekvienai durų sistemai, atsižvelgiant į sudėtingumą ir konfigūraciją, GEZE siūlo labiausiai tinkamą apsaugos sprendimą. GC 342+ su keturiomis lazerio šviesos užuolaidomis tinka daugybei durų sąvarų. Durys užsidaro tik tada, kai naudotojas būna pro jas praėjęs. Todėl pro duris žmonės gali judėti savo greičiu ir visiškai be kliūčių. Dėl šios priežasties GC 342+ yra pirmuoju pasirinkimu norint naudoti, pvz., viešojo maitinimo įstaigose ar ligoninėse. Jį verta rinktis ir dėl to, kad duris galima atidaryti aptikimo lauku ir dviem papildomais virtualiais mygtukas. Akivaizdi higienos ir saugos pridėtinė vertė, nes pro duris galima praeiti prie jų neprisiliečiant. Papildomai GC 342+ taip gerai apsaugo gretimąjį užveriamąjį kraštą, kad daugeliu atveju galima atsisakyti mechaninio pirštų apsaugo.

Lengva įrengti

Kitas privalumas – lengvas ir greitas įrengimas bei pradėjimas naudoti. Sumontuoti labai paprasta, todėl palyginti su jutiklių juostele, montuotojai gali sutaupyti laiko. Visi nustatymai ergonomiški ir pasiekiami iš priekio. Išmanusis programavimo režimas leidžia užprogramuoti pagrindą nepriklausomai nuo grindų savybių, o taip pat netoli durų esančių kliūčių nematymą – intuityviai, vienu mygtuku.

Atraskite GC 342+

GC 342+ svarbiausių savybių apžvalga:

  • Visapusiška sauga – 3D aprėptis durų sąvaros srityje žymiai padidina saugumą, ypač gretimojo užveriamojo krašto srityje.
  • Ranka ir koja – durys atidaromos aptikimo lauku bei dviem papildomais virtualiais bekontakčio atidarymo mygtukais (valdomi ranka arba koja).
  • Viskas savo laiku – durys užsidaro tik tada, kai naudotojas būna praėjęs. Naudotojas pro duris gali judėti savo greičiu.
  • Lengva sąranka – intuityvus įrengimas, pvz., programavimas: aptikimo lauko dydis nustatomas rankos judesiu.

GC 342 ir GC 342+ skirtumai vaizdo įraše