2014-2018 metai: higieniškų ir saugių durų sprendimų rinkų sėkmė vietos rinkose.

Prieš dešimtmetį „GEZE Scandinavia“ jau buvo pradėjusi žengti klestėjimo keliu. Moderni durų automatika sulaukė sėkmės Šiaurės šalių rinkose. Švedijos, Norvegijos ir Danijos padalinių darbuotojų skaičius augo. Šiose trijose valstybėse veikė aptarnavimo skyriai. Daug galimybių, įskaitant galimybę užtikrinti aukščiausio lygio aptarnavimą, suteikė visapusiški mūsų sprendimai, į kuriuos įėjo ir montavimo paslaugos. Islandijoje mūsų vardo žinomumą gerino vietos partneris, kuris taip pat pasirūpino GEZE įrangos sumontavimu daugelyje itin reikšmingų pastatų.

Higieniškų sprendimų sėkmė vietos ligoninėse

Automatinės stumdomosios durys ligoninėse pagerina tiek higieną, tiek komfortą

Automatinės stumdomosios durys ligoninėse pagerina ir higieną, ir komfortą

GEZE durų automatika tapo patraukliu sprendimu sveikatos priežiūros sektoriui. Įranga veikianti be prisilietimo, aukštas saugos lygis ir išskirtinis patikimumas lėmė tai, kad šie kokybiški gaminiai buvo pasirinkti kelioms didelėms ligoninėms, sveikatos priežiūros klinikoms ir senelių namams trijose valstybėse. Su automatiškai atidaromomis įėjimo durimis šie pastatai tapo modernesni ir prieinami visiems naudotojams. GEZE ypač rūpinasi naudotojų sauga, todėl su durimis visada montuojami ir pažangiausi saugos jutikliai, taip pat užtikrinamas visiškas suderinamumas su priešgaisrine sistema. Kadangi GEZE galėjo pasiūlyti ir visą įrangą bei sumontavimą didesniems projektams, atsirado galimybė prieiti prie didelių sveikatos apsaugos projektų, tokių kaip naujoji universitetinė ligoninė Danijos vakarinėje dalyje. Budės miesto, esančio Norvegijos šiaurėje, ligoninė buvo renovuota panaudojus GEZE durų automatiką, o Švedijoje, bendradarbiaujant su mūsų partneriais, GEZE durų pavaros buvo pasirinktos keliems ligoninių projektams. Kadangi šie projektai buvo sėkmingi, tai atvėrė naujų galimybių vietos rinkose ir suteikė itin vertingos patirties. Vėliau tai mums tapo reikiamu tramplinu į dalyvavimą kituose puikiuose projektuose, tokiuose kaip naujasis Oslo skubios pagalbos centras arba Kopenhagos ligoninės „Rigshospital“ šiaurinis sparnas.  

Ypač pabrėžiama naudotojų sauga.

Nordlandhospitalet

Budės (Norvegija) „Nordlands“ ligoninėje buvo įrengta 530 automatinių GEZE durų sistemų.

2013 m. automatinių durų saugai pradėta skirti dar daugiau dėmesio – buvo priimtas Europos standartas EN 16005. Vis dėlto, kadangi nebuvo tikslių paaiškinimų ir nebuvo nubrėžtos konkrečios ribos, visi partneriai rinkoje susidūrė su šio standarto įgyvendinimo sunkumais. Šiandien, praėjus 10 metų, standartas EN 16005 yra iš tiesų įgyvendintas, nes šiame segmente dirbantys konkurentai pasistengė tai padaryti drauge.

Ypač pabrėžiama naudotojų sauga.

Magnusas Gupefjelas (Magnus Gupefjäll) demonstruoja saugą pagal EN16005

Magnus Gupefjäll demonstruoja saugą pagal EN 16005

Pamatykite, kaip GEZE pardavimų inžinierius Magnusas Gupefjėlas (Magnus Gupefjäll) automatinėmis sukamosiomis durimis demonstruoja visišką saugumą pagal EN16005

2013 m. automatinių durų saugai pradėta skirti dar daugiau dėmesio – buvo priimtas Europos standartas EN 16005. Vis dėlto, kadangi nebuvo tikslių paaiškinimų ir nebuvo nubrėžtos konkrečios ribos, visi partneriai rinkoje susidūrė su šio standarto įgyvendinimo sunkumais. Šiandien, praėjus 10 metų, standartas EN 16005 yra iš tiesų įgyvendintas, nes šiame segmente dirbantys konkurentai pasistengė tai padaryti drauge.

Tiekėjai, montuotojai ir galutiniai naudotojai dabar stengiasi užtikrinti, kad kasdieniai jų veiksmai padėtų siekti aukščiausio lygio saugos. GEZE, kaip ir kiti Švedijos asociacijos „SEM Group“ nariai, tai ypač pabrėžia. Su GEZE pardavimo inžinieriumi Magnus Gupefjäll „SEM Group“ organizuoja paskaitas šia tema per visą Švediją. „Su „SEM Group“ sėkmingai rengiame atvirus pokalbius, sutelktus į saugą. Taip, bendromis pajėgomis, siekiame užtikrinti, kad saugios bus kiekvienos durys“, – sako Magnus Gupefjäll. Tai, kad daugumos Šiaurės šalių komandose turime labai patyrusių pardavimo inžinierių, mums suteikia didžiulį pranašumą. Magnus Švedijoje nėra vienintelis. Lygiai taip pat ir kitose valstybėse daug metų darbo patirties ir nuodugnios žinios apie durų automatiką mūsų inžinieriams suteikia galimybę ne tik didinti kasdienio pardavimo apimtis, bet ir užtikrinti durų saugą visoje rinkoje.

Pažiūrėkite, kaip GEZE pardavimo inžinierius Magnus Gupefjäll demonstruoja automatinių varstomųjų durų saugą:

Didesnė „GEZE Scandinavia“ rinka

Patrikas Larsonas (Patrik Larsson), Suomijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Islandijos šalių vadovas

Suomijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Islandijos padalinių vadovas Patrik Larsson.

Kitas Šiaurės šalių padaliniui reikšmingas įvykis buvo rinkų augimas, kai prie organizacijos 2016 m. prisijungė ir Baltijos valstybės. Daug metų Baltijos valstybių klientai dirbo su pardavimo komanda iš pagrindinio GEZE biuro Vokietijoje ir, iš dalies, su GEZE darbuotojais vietos biure. Tačiau kainos, produktų pasiūlymai ir aptarnavimo lygis nebeužtikrino pageidaujamų rezultatų. Buvo priimtas strateginis sprendimas skirti daugiau dėmesio šiam regionui ir siekti didesnės GEZE verslo plėtros, todėl atlikta vidinė Baltijos rinkų reorganizacija. 2016 m. šios trys valstybės buvo prijungtos prie Skandinavijos padalinio. „Bendrovėje dirbti pradėjau iškart, kai Baltijos valstybės tapo Skandinavijos padalinio dalimi“ , sako Suomijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Islandijos padalinių vadovas Patrik Larsson. „Aiškiai žinojau, kad šiose rinkose slypi didžiulis potencialas, ir netrukome tuo potencialu įsitikinti. Šiandien palaikyti klientus galime pasitelkę patyrusius ir vietoje dirbančius GEZE pardavimo inžinierius, ir esu visiškai įsitikinęs, kad mūsų augimo šiame regione kelionė dar tik prasideda.“, sako Patrik Larsson.

Šiandien, po kelerių metų, Baltijos valstybių kolegoms buvimas Skandinavijos komandoje tapo įprastu. Bendradarbiavimas su kolegomis iš kitų Skandinavijos valstybių yra puikus ir naudingas tiek patiems kolegoms, tiek ir klientams, tai lengva pastebėti ne tik valdant projektus, bet ir kasdienėse darbinėse situacijose. Kokybiškas vietoje suteikiamas klientų palaikymas padėjo GEZE sprendimams rasti kelią į daug nuostabių statinių, tokių kaip „Bentley“ pastatas Vilniuje arba Nacionalinė biblioteka Rygoje.

Toliau švęsdami mūsų 25 metų sukaktį netrukus ketiname paskelbti straipsnį ir apie naujausią mūsų istoriją.

Jätkub…