GEZE jau dešimtąjį kartą pelnė „Top 100“ pažangiausių vidutinio dydžio Vokietijos įmonių apdovanojimą

Vidutinio dydžio Vokietijos įmonių tarpe GEZE yra ir lieka „Top 100“ novatoriumi. Jau dešimtąjį kartą pažangių durų, langų ir saugos technikos specialistas gauna geidžiamą apdovanojimą, kurį „TOP 100“ apdovanojimų metu teikia Vienos ekonomikos universiteto Verslumo ir inovacijų institutas.

Apdovanojimas – tai pripažinimas ir paskatinimas tuo pat metu

GEZE darbuotojai išdidžiai rodo „Top 100“ apdovanojimą

GEZE darbuotojai didžiuojasi jau dešimtuoju „Top 100“ pažangiausių vidutinio dydžio įmonių apdovanojimu.

„2023 metais didžiuojamės mūsų įmonės 160-ojo jubiliejaus proga galėdami vėl atsidurti „Top 100“ vidutinio dydžio novatoriškų įmonių tarpe“, sako Marcas Alberas, GEZE produktų plėtros ir operacijų vyresnysis atstovas. „Šis ženklas yra vienas garsiausių ir svarbiausių vidutinio dydžio įmonių apdovanojimų Vokietijoje ir įrodo mūsų didelę novatoriškumo jėgą. Tai nuostabus mūsų darbuotojų, kurie jau 160 metų darbuojasi siekdami mūsų bendros vizijos, kuriant ateitį turinčius pastatus, pripažinimas.“ Tuo pačiu šis apdovanojimas yra paskata įmonei GEZE.

Mes patys sau užsibrėžiame toli siekiančius tikslus, ypač kalbant apie mūsų produktų kokybę, ilgaamžiškumą ir tvarumą. Nominacija „Top 100 novatorius“ taip pat mums yra susijusi su iššūkiu nuolat ją atitikti ir ne tik išpildyti aukštus mūsų klientų lūkesčius, bet ir juos viršyti.

Marcas Alberas, GEZE produktų plėtros ir operacijų vyresnysis atstovas

Puiki inovacijų atmosfera įtikino teisėjus

2023 m. konkurse GEZE įtikino žiuri pažangiomis patikimos priešgaisrinės apsaugos ir moderniausios pastatų automatikos technologijomis ir sprendimais. Puikiai įvertinta taip pat ir vidutinio dydžio įmonės iš Leonbergo prie Štutgarto nuostabi inovacijų atmosfera. „Renkant „TOP 100“, keliamas klausimas, kokia yra inovacijų tikslo svarba įmonėje“, aiškina prof. dr. Nikolaus Franke, konkurso mokslinis vadovas. „Ar dominuoja tai, kas pažįstama ir įprasta, ar įmonė yra gabi suabejoti tuo, ką turi, mąstyti kūrybingai ir naujai bei sėkmingai gyvuoti rinkoje? Šį gebėjimą analizuojame remdamiesi daugiau nei 100 patikros kriterijų.“

Jau 30 metų novatoriškumo jėgos rodiklis

„Top 100“ apdovanojimas

„Top 100“ apdovanojimą teikia Vienos ekonomikos universiteto Verslumo ir inovacijų institutas.

Jau 30 metų „compamedia“ teikia „TOP 100“ ženklą už ypatingą novatoriškumo jėgą ir vidutinio dydžio įmonių didesnius nei vidutinius inovacijų pasiekimus. Nuo 2002 m. mokslinis vadovavimas yra prof. dr. Nikolaus Franke rankose. Franke yra Vienos ekonomikos universiteto Verslumo ir inovacijų instituto steigėjas ir valdybos pirmininkas. Turėdamas 26 tyrimų apdovanojimus ir išleidęs per 200 publikacijų, tarptautiniu mastu jis priklauso pirmaujantiems inovacijų tyrinėtojams. „TOP 100“ mentorius yra ekonomikos žurnalistas Ranga Yogeshwar. Projekto partneriai yra Frauenhoferio taikomųjų tyrimų skatinimo sąjunga ir Federalinė vidutinio dydžio įmonių ekonomikos asociacija (BVMW). Jubiliejiniais metais susidomėjimas konkursu buvo ypatingai didelis: konkurse dalyvavo 550 vidutinio dydžio įmonių. Prizo įteikimo metu Augsburge birželio 23 d. Ranga Yogeshwar asmeniškai pasveikins GEZE su šia sėkme.