Dizaino ir tvarumo darna: „Red Dot“ ir Vokietijos dizaino apdovanojimai už „Revo.PRIME“

Net du prestižiškiausi šalies dizaino apdovanojimai atitenka naujosioms GEZE sukamosioms durims „Revo.PRIME“: Vokietijos dizaino apdovanojimas kategorijoje „Puikus gaminio dizainas – pastatas ir elementai“ ir „Red Dot“ dizaino apdovanojimas produkto dizaino kategorijoje. Abiem apdovanojimais įvertinti išskirtiniai dizaino pasiekimai. Jie laikomi pačios aukščiausios kokybės ir kūrybiškai sudėtingiausių gaminių kokybės ženklu.

Mažiau skersvėjo ir mažesnės energijos sąnaudos

GEZE verslo sprendimų vadovui Thomui Lehnertui ir validavimo skyriaus darbuotojai Annai Zündel iškilmingai įteikiamas „Red Dot“ apdovanojimas.

GEZE verslo sprendimų vadovui Thomui Lehnertui ir validavimo skyriaus darbuotojai Annai Zündel iškilmingai įteikiamas „Red Dot“ apdovanojimas. © © GEZE GmbH

Su vos 75 mm aukščio viršutine dalimi ir siaurais 60 mm profiliais sukamųjų durų dizaino sprendimas užtikrina patį didžiausią skaidrumą. Tokiu būdu kartu su visais apsaugos nuo skersvėjo bei nešvarumų ir triukšmo privalumais „Revo.PRIME“ suteikia pastatui akcentą nuo pat įėjimo zonos. Be to, „Revo.PRIME“ ženkliai prisideda prie energijos taupymo. Ir galiausiai, lyginant su ankstesniais modeliais, dėl mažesnio energijos suvartojimo joms reikia 30 procentų mažiau energijos.

Aukščiausios klasės patogumas ir skaidrumas

Dėl naujoviškos durų viršutinės dalies konstrukcijos „Revo.PRIME“ galima panaudoti net ir ypač ankštose erdvėse. Siauri durų sąvaros ir šoninių dalių profilių siluetai sustiprina vizualiai patrauklų įspūdį ir didina skaidrumą. Dėl bešepetėlinio variklio pro duris vaikščioti yra ypač patogu. Jas galima prijungti prie pastato automatikos sistemų, todėl durys puikiai tiks viešbučiams, prekybos centrams ar biurams bei administraciniams pastatams.

Su „Revo.PRIME“ GEZE pateikia rinkai naują sukamųjų durų dizaino sprendimą

Su „Revo.PRIME“ GEZE pateikia rinkai naują sukamųjų durų dizaino sprendimą © GEZE GmbH

Dizainą vertinančių architektų ir užsakovų favoritės

Būtent dėl šių savybių „Revo.PRIME“ yra dizainą vertinančių architektų ir užsakovų favoritės ir pelnė abu taip trokštamus dizaino apdovanojimus. Vokietijos dizaino apdovanojimo žiuri ypatingai gyrė „nepaprastą skaidrumą“ ir su tuo susijusį „malonumą einant pro duris“. „Red Dot“ dizaino apdovanojimu žiuri ypatingai pabrėžė aukštą dizaino kokybę.

Prestižiškiausi, pasaulyje vertinami dizaino apdovanojimai

GEZE objektų konsultantas Florianas Bäuerleinas, laikantis Vokietijos dizaino apdovanojimą kategorijoje „Puikus gaminio dizainas“ už „Revo.PRIME“ sukamąsias duris

GEZE objektų konsultantas Florianas Bäuerleinas, laikantis Vokietijos dizaino apdovanojimą kategorijoje „Puikus gaminio dizainas“ už „Revo.PRIME“ sukamąsias duris

„Red Dot“ dizaino apdovanojimas yra vienas didžiausių dizaino konkursų pasaulyje. Trijose disciplinose dalyviai pateikia produktus, komunikacijos darbus ir prekių ženklus bei prototipus ir koncepcijas. Tarptautiniu mastu „Red Dot“ apdovanojimas reiškia kokybišką dizainą.

Vokietijos dizaino apdovanojimas yra aukščiausio lygio Vokietijos dizaino tarybos prizas. Dėl savo pasaulinio pripažinimo ir tarptautinio patrauklumo, visuose sektoriuose jis yra vienas labiausiai vertinamų apdovanojimų dizaino srityje. Nuo 2012 m. kasmet yra išrenkami išskirtiniai gaminių dizaino, komunikacijos dizaino ir architektūros darbai.

Naująsias GEZE „Revo.PRIME“ bus galima įsigyti nuo liepos mėnesio.