1998-2003 metai: Šiaures šaliu padalinio pradžia.

Šiemet, 2023-aisiais, „GEZE Scandinavia“ Šiaures padalinys didžiuojasi švesdamas 25 metu sukakti. Šios šventes proga išleidžiame straipsniu serija, atpasakojancia musu istorija. Kiekvienas straipsnis yra apie 5 metu laikotarpi. Šiame pirmajame straipsnyje grižtame i pacia „GEZE Scandinavia“ pradžia. 

Modernus interjero dizainas

Patalpos Tebyje iki šiol yra Švedijos GEZE biuras.

Patalpos Tebyje iki šiol yra Švedijos GEZE biuras.

Prieš 25 metus, pasauliui pamažu žengiant i nauja tukstantmeti, buvo ikurtas GEZE Skandinavijos padalinys. Pirmasis GEZE biuras buvo atidarytas Švedijoje, netrukus po atvere duris Norvegijos biuras, po kurio atejo laikas ir Danijai. Patalpos Tebyje, netoli Stokholmo, kur esame isikure šiandien, dar 1998 metais tapo pirmuoju musu biuru Šiaures šaliu rinkoje. 

Tarptautinio lygio architekturos ir demesio interjero dizainui tradicijos Šiaures šalyse yra ypac ilgos. Tobulejant šiuolaikiškam interjero dizainui šiame regione buvo ypac anksti pradeta galvoti apie prieinamuma ir pritaikyma neigaliesiems bei komforta, taip pat – apie integruota produktu dizaina. Be to, šis regionas yra žinomas ir itin griežtu kokybes reikalavimu. Todel didžiule moderniu GEZE produktu paklausa cia išliko iki šiol. 

GEZE kokybe ir modernus produktai yra paklausus

GEZE TS 5000 asortimentas su aiškiomis linijomis bei konturais ir, žinoma, nepriekaištinga konstrukcija.

Tai, kad „Slimdrive EMD / EMD-F“ kilstelejo automatiniu pavaru savybiu kartele, tapo ypac priimtina Skandinavijos rinkoms.

Produktai iš musu Vokietijos gamyklos, ypac kokybiški duru uždarytuvai, vietos klientams Švedijoje, Norvegijoje ir Danijoje eksportuojami buvo dar gerokai iki 1998 metu, kai buvo isteigtas GEZE Skandinavijos padalinys. „Nuo pat pradžios buvo didžiule paklausa musu kokybiškiems duru uždarytuvams, ypac serijai TS 5000, pasižyminciai aiškiomis linijomis bei konturais ir, žinoma, nepriekaištinga konstrukcija, o šie gaminiai buvo laikomi kokybes etalonais nuo devintojo dešimtmecio. Skandinavijoje duru uždarytuvai su begeliu yra laikomi pageidaujami sprendimu ir vidaus, ir lauko durims“, – sako „GEZE Scandinavia“ valdantysis direktorius Morten Nielsen. 

Per pastaruosius 25 metus Skandinavijoje auga paklausa automatiniams duru sprendimams, nes Skandinavijos valstybese itin svarbiu dalyku laikoma galimybe i ivairiausiu tipu pastatus patekti išvengiant barjeru. Netrukus po naujojo padalinio isteigimo GEZE pristate modernia ir, galima sakyti, revoliucine varstomuju duru pavara „GEZE Slimdrive EMD / EMD-F“. Tyliai veikiantis ir rekordiškai žemas (vos 7 cm) mechanizmas pasižymejo išskirtinemis našumo ir prijungimo galimybemis, todel GEZE taip tapo nauju varstomuju duru pavaru etalonu. Tai, kad „Slimdrive EMD / EMD-F“ kilstelejo automatiniu pavaru savybiu kartele, tapo ypac priimtina Skandinavijos rinkoms. „Slimdrive EMD / EMD-F“ netrukus tapo geidžiamiausia varstomuju duru pavara Skandinavijoje.    
 

Šeimos verslo pletra iš Vokietijos i visa pasauli

XX amžiaus pabaigoje „Geze GmbH“ ženge i tarptautine pletra. Ši privati imone, jau kelias kartas valdoma tos pacios šeimos, puikiai suvoke savo pasaulini potenciala ir galimybes ateityje. Pagal padaliniu kurimo strategija „GEZE Scandinavia“ tapo bendroves vartais i Šiaures šalis.  

"Atvere patalpas Tebyje GEZE tapo vietiniais rinkos dalyviais. Šia strategija vadovaujames ir šiandien – siekiame buti kuo arciau rinkos, kuo arciau savo klientu“, – sako p. Morten. „GEZE pardavimo apimtis sparciai augo ir pletros planai bematant tapo tikrove. 2002 m. buvo ikurtas padalinys Suomijoje, o 2003 m. GEZE duris atvere ir Norvegijoje. Augo ir pardavimo i Danija apimtis, todel 2003 m. pradžioje prisijunge pirmieji keli darbuotojai, o tarp ju – ir aš“, – tesia p. Morten. 

GEZE pardavimo apimtis sparciai augo ir pletros planai bematant tapo tikrove. 2002 m. buvo ikurtas padalinys Suomijoje, o 2003 m. GEZE duris atvere ir Norvegijoje. Augo ir pardavimo i Danija apimtis, todel 2003 m. pradžioje prisijunge pirmieji keli darbuotojai, o tarp ju – ir aš.

Vadovaujantysis direktorius Morten Nilsen

Puiki pradžia ir laukiantis tesinys

Vadovaujantysis direktorius Morten Nilsen.

Pirmi 5 „GEZE Scandinavia“ metai tapo puikios kelionės pradžia. Taip intensyvi plėtra į Šiaurės šalis prasidėjo. Skaitykite ir kitą GEZE sukakties Skandinavijoje straipsnį, kuriame sužinosite daugiau apie mūsų istoriją, plėtrą, produktų tobulinimą ir nuotykius žengiant į naujas rinkas.

Bus tesinys …