GEZE šventė savo ilgametės generalinės direktorės jubiliejų: Brigitai Fėster-Alber (Brigitte Vöster-Alber) sukako 80

Kaip vadovaujanti akcininkė Brigita Fėster-Alber 52-jus metus stovėjo GEZE – durų, langų ir saugos technologijų specialisto – priešakyje. Ji kūrė penktos kartos šeimos verslo istoriją ir vedama savo vizijos bei nenuilstamų pastangų atvedė jį iki šių dienų masto. Nuo 2021 m. p. Fėster-Alber lydi GEZE kaip stebėtojų tarybos narė. Kovo 23 d. Brigita Fėster-Alber (Brigitte Vöster-Alber) šventė savo 80- ąjį gimtadienį.

Kai 1968 m. Brigita Fėster-Alber perėmė šeimos verslą iš savo senelio Reinholdo Fėsterio (Reinhold Vöster), ji – jauna moteris – buvo didelė išimtis Vokietijos direktorių ir įmonių valdybos narių tarpe. Keturių vaikų mama ir aktyvi verslininkė tokia išliko dar ilgai. Tiesiogine šių žodžių prasme šeimos verslui vadovaujanti verslininkė Brigita Fėster-Alber apie savo gyvenimą sako taip: „Žinojau, ką reiškia, vienai perimti pirmininkavimą šeimos verslui. Man teko tvarkytis srityje, kurioje dominavo vyrai, ir joje įsitvirtinti. Kiekvieni metai buvo savaip įspūdingi, tačiau kaskart metų pabaigoje manydavau, kad būtent šie metai buvo labiausiai jaudinantys. Tai nedaug pasikeitė man esant GEZE stebėtojų tarybos nare.“

Žinojau, ką reiškia, vienai perimti pirmininkavimą šeimos verslui. Man teko tvarkytis srityje, kurioje dominavo vyrai, ir joje įsitvirtinti. Kiekvieni metai buvo savaip įspūdingi, tačiau kaskart metų pabaigoje manydavau, kad būtent šie metai buvo labiausiai jaudinantys. Tai nedaug pasikeitė man esant GEZE stebėtojų tarybos nare.

Brigita Fėster-Alber (Brigitte Vöster-Alber), „GEZE GmbH“ stebėtojų tarybos narė
GFS 2022 m. birželio mėn.

Kovo 23 d. Brigita Fėster-Alber (Brigitte Vöster-Alber) šventė savo 80- ąjį gimtadienį. © Sebastian Berger / GEZE GmbH

Per daugiau nei 50 metų atsakomybės už šeimos verslą, p. Fėster-Alber pavertė GEZE nacionaliniu ir tarptautiniu mastu sėkmingai dirbančia įmone. Vadovaujant verslui ją palaikė techninėje srityje kartu dirbantis sutuoktinis Hermanas Alberis (Hermann Alber). Per šį laiką nuo rankinių durų ir langų sprendimų įmonė tapo sujungtų pastatų sistemų tiekėju. 37 dukterinės įmonės, daugiau nei 3 000 darbuotojų visame pasaulyje ir nesuskaičiuojama daugybė apdovanojimų, tokių kaip Badeno-Viurtembergo valstijos ordinas už nuopelnus ir Federalinis kryžius už nuopelnus bei įtraukimas į „Handelsblatt“ šlovės muziejų kalba patys už save.

Iš vadovo posto Brigita Fėster-Alber pasitraukė tik prieš trejus metus, perduodama vadovavimą naujai kartai. Būdama stebėtojų tarybos nare, ji ir toliau palaiko įmonę kaip strateginė patarėja. „Stengiuosi visada mąstyti labai perspektyviai. Patirtis yra turtas, tačiau priimant sprendimus ji kartais gali atsistoti skersai kelio. Stengiuosi per daug nesusikoncentruoti į praeitį“, sako ir taip pat elgiasi p. Fėster-Alber.

Stengiuosi visada mąstyti labai perspektyviai. Patirtis yra turtas, tačiau priimant sprendimus ji kartais gali atsistoti skersai kelio. Stengiuosi per daug nesusikoncentruoti į praeitį.

Brigita Fėster-Alber (Brigitte Vöster-Alber), „GEZE GmbH“ stebėtojų tarybos narė