GEZE siekia dar labiau įtvirtinti pozicijas Lietuvoje

Jei statybos produktų tiekėjai nori veikti sėkmingai, jie privalo puikiai išmanyti vietines rinkos tendencijas, teisės aktų reikalavimus ir žinoti apie būsimus projektus. Būtent tuo remiasi bendrovė GEZE, siekianti kompetenciją didinti kasdien. Kadangi tai – tarptautinė organizacija, turinti solidų inžinierių ir produktų specialistų tinklą, Baltijos rinkos gali pasikliauti ne tik vietiniais GEZE ekspertais, bet ir žiniomis, kurias bendrovė yra sukaupusi per visą pasaulį.

Didelis produktų asortimentas, atitinkantis rinką

GEZE ekspertai teikia techninę pagalbą ieškant tinkamo sprendimo kiekvienam projektui.

GEZE ekspertai teikia techninę pagalbą ieškant tinkamo sprendimo kiekvienam projektui. © GEZE GmbH

GEZE produktų portfelis, į kurį įeina išmanieji langų bei durų sprendimai, klientams Lietuvoje yra pasiekiamas jau ilgai. Mechaniniai itin kokybiški durų uždarytuvai, gaminami Vokietijoje, čia yra pelnytai sulaukę pripažinimo. Bendrovės gaminiuose naujovės puikiai dera su kokybe, o GEZE produktų pelnyti apdovanojimai patvirtina jos, kaip vienos iš rinkos lyderių, pozicijas. Pastaruoju metu GEZE visose pasaulio rinkose itin daug dėmesio skiria išmaniosioms pastatų technologijoms, sutelktoms į statybos pramonės ateitį.

Bendrovei GEZE yra labai svarbu būti šalia klientų. Todėl puikiai suprantame, kad privalome koncentruotis į konkrečią valstybę, nustatyti jai tinkamą produktų pasiūlą ir verslo strategiją, atitinkančią būtent šios valstybės aplinką. Tam, kad užtikrintume geriausią įmanomą techninę pagalbą, kokią tik gali suteikti vietiniai GEZE inžinieriai, visada siekiame į projektą įsitraukti nuo pat pradžių“

Patrik Larsson, Pardavimų vadovas Baltijos šalims
GEZE BIM objektus galima atsisiųsti nemokamai ir lengvai pritaikyti prie konkrečių projektavimo poreikių.

GEZE BIM objektus galima atsisiųsti nemokamai ir lengvai pritaikyti prie konkrečių projektavimo poreikių.

GEZE siekia daryti viską, kad vietiniuose projektuose klientai gautų maksimalią pagalbą jau nuo pat planavimo etapo. Todėl GEZE nemokamai teikia lanksčius BIM durų objektus architektams, konstruktoriams ir visiems kitiems projektuose dalyvaujantiems specialistams. Šie objektai yra pritaikyti pagal konkrečius architekto pageidavimus, jie realizuojami taip, kad atitiktų projekto poreikius. Kadangi BIM sprendimai paruošti iš anksto, GEZE būsimiems projektams paramą gali užtikrinti visiškai.

Nors vietoje mums atstovauja produktų ekspertai, nepaprastai džiaugiamės galimybėmis bendradarbiauti su vietos partneriais, įgyvendinančiais projektus ir užsiimančiais įrengimu. Kadangi GEZE turi stiprų tinklą ir netoliese esančius kolegas Šiaurės šalyse bei Vokietijoje, visada esame pasirengę padėti prie bet kurio projekto dirbančioms vietos komandoms. Turime ne tik puikius produktus, bet ir kompetenciją ir įrankius, reikalingus padėti mūsų partneriams bei klientams. Matome, kad naujuose projektuose vis dažniau yra pageidaujami geriau prieinami, tvarūs ir išmaniai automatizuojami sprendimai. Įgyvendinti šiuos pageidavimus bendrovė GEZE yra visiškai pasiruošusi.

Patrik Larsson, Pardavimų vadovas Baltijos šalims