„GEZE“ durų technika vėl pelnė „Architects’ Darling“ apdovanojimą

Šiais metais apie 1900 architektų ir planuotojų ir vėl dalyvavo renkant „Architects’ Darling“ nugalėtoją. „GEZE“ durų technikai jie skyrė bronzos apdovanojimą. Tad ilgas tradicijas menanti įmonė dar kartą pelnė taškų konkurse.

„Architects’ Darling“ apdovanojimas turi mums ypatingai didelę reikšmę, nes balsuoja ne dizainerių žiuri, o labai daug žmonių, kurie balsuoja remdamiesi savo kasdiene praktika. Mums tai neįkainojamas atgalinis ryšys, kuris patvirtina, jog „GEZE“ iš tiesų atliepia rinkos poreikius ir teikia net daugiau – pradedant planavimu ir baigiant įrengimu.

Marco Zaoral, „GEZE“ vidaus statybos projektų konsultacinės grupės vadovas

„GEZE“ lydi architektus ir planuotojus viso objekto įrengimo ciklo metu

Priklausomai nuo montavimo situacijos, šiandien durys turi atitikti įvairius apsaugos nuo gaisro, įsilaužimo, šilumos ir triukšmo izoliacijos bei prieinamumo reikalavimus. Be to prisideda sparčiai didėjantys energijos kaštai ir gerokai išaugę pastatų energinio efektyvumo lūkesčiai. Taigi, atskiroms durims ir visų pastato durų valdymui keliami labai sudėtingi reikalavimai. Dėl to architektams, planuotojams ir specialistams bet kuriame projekto etape „GEZE“ siūlo individualias konsultacijas kompleksinės durų įrangos planavimo, montavimo ir eksploatavimo klausimais. Konsultacijos be kita ko apima praktinius planavimo ir valdymo įrankius, tokius kaip nemokami BIM objektai, tekstų šablonai dalyvavimui konkursuose ar įrengimo instrukcijos bei kontroliniai sąrašai.