Architektų numylėtinis: GEZE ir vėl apdovanota už naujovišką durų technologiją

Skiriant „Architects‘ Darling Award 2023“ apdovanojimą, kategorijoje „Automatinės durys“ GEZE buvo apdovanota bronza. Beveik 2 000 architektų ir projektuotojų dalyvavo didžiausioje šalies pramonės šakos multimedinėje apklausoje ir iš maždaug 200 gamintojų bei prekių ženklų išrinko savo sektoriaus favoritus. 

231123_GEZE_ArchitectsDarling_Bronze.jpg

„Architects‘ Darling Award 2023“ konkurse GEZE pelnė bronzos apdovanojimą. © GEZE GmbH

Apklausoje dalyvavusius architektus GEZE sužavėjo ne tik aukšta gaminių kokybe, bet, visų pirma, ir jų sauga bei kainos ir kokybės santykiu. Marco Zaoral, GEZE vidaus statybos projektų konsultacinės grupės vadovas, sakė: „Nepaprastai džiaugiamės vėl laimėję šį apdovanojimą. Apklausos rezultatai atskleidžia mūsų stiprybes bei potencialą ir dar kartą parodo, kad statybų sektoriuje esame sprendimus priimančių svarbiausių asmenų patikimas partneris.“

Nepaprastai džiaugiamės vėl laimėję šį apdovanojimą. Apklausos rezultatai atskleidžia mūsų stiprybes bei potencialą ir dar kartą parodo, kad statybų sektoriuje esame sprendimus priimančių svarbiausių asmenų patikimas partneris.

Marco Zaoral, GEZE vidaus statybos projektų konsultacinės grupės vadovas

„myGEZE Control“: pastato technologijų išmanusis tinklo sprendimas

„myGEZE Control“ bazinis įrenginys

Ryšio platforma „myGEZE Control“ galima centralizuotai valdyti durų, langų ir apsaugos sistemas. © GEZE GmbH

Tradicijas puoselėjanti įmonė iš Leonbergo yra viena iš pirmaujančių durų, langų ir apsaugos technologijų tiekėjų, kuri jau ne kartą buvo apdovanota už naujoviškus sisteminius sprendimus. Naujausios įmonės inovacijos taip pat pasižymi pirmeiviškumo dvasia, skatinančia nuolat tobulinti gaminius. Tokia inovacija yra tinklo sprendimas „myGEZE Control“ – naujoviška pastato automatizavimo sistema, išmaniai į tinklą sujungianti duris, langus bei apsaugos sistemas ir taip užtikrinanti didesnę saugą, energijos vartojimo efektyvumą bei patogumą. Taip pat, pavyzdžiui, ir vienas naujausių gaminių automatinių durų srityje: automatinės sukamosios durys „Revo.PRIME“, labai vertinamos dėl neaukštos viršutinės dalies ir energiją taupančios pavaros.

Statybų pramonės „Best Performer“

Jau nuo 2011 m. įmonė „Heinze GmbH“ skiria prekių ženklo „Brand Award“ apdovanojimą labiausiai vertinamiems statybų pramonės sprendimams. Šių metų konkurse prekių ženklo apdovanojimai buvo įteikti 23 gaminių kategorijose, o žiuri apdovanojimai – 14 kategorijų. Sektoriaus mėgstamiausiu išrenkamas gaminys, kuris atitinkamoje gaminių kategorijoje dažniausiai įvardijamas kaip favoritas remiantis penkiais skirtingais vertinimo kriterijais, tokiais kaip kokybė, kainos ir kokybės santykis, naujoviškumas, išvaizda / dizainas ir sauga.